Ogłoszenie

Forum oficjalnie otworzone!

#1 2013-05-19 13:26:34

PLKamil

Trainee

Call me!
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 6
Punktów :   

LET IT R

LET IT ROLL

[/size]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/31468_445318555538984_995827411_n.jpg
LET IT ROLL, to moja wirtualna federacja wrestlingowa która rusza nie długo! Zostało mi jeszcze hackowanie areny ale anyway!
Ogólnie moja federacja, nie będzie taka sama, jak pozostałe, ponieważ będzie się składała z samych CAW-ów. Ja do tej federacji dodam z 3 CAW-y, natomiast reszta już zależy od was Możecie zgłosić swoją tworzoną gwiazdę do tej federacji, gdzie ona będzie występować, i walczyć z innymi tworzonymi postaciami.
Droga zgłoszenia jej, nie jest trudna! Wystarczy tylko, że pod tym komentarzem podacie zgłoszenie, na E-mail: plkamil1998@gmail.com, lub możecie zadzwonić na Skype: plkamilb.

Szablon Zgłoszenia

-Nazwa Wrestlera:
-Typ Zawodnika: High-Flyer jak Sin Cara, lub Zapaśnik jak Brock Lesnar, MMA Fighter lub inne...
-Finisher:
-Signature:
-Theme-Song (czyli utwór, przy którym wchodzi zawodnik)/b]
[b]-Zdjęcia jego wyglądu, nakręcenie filmu jego wyglądu, lub po prostu możecie zadzwonić i podać mi jak się waszą postać tworzy(Dla zaawansowanych, mogą mi wysłać teksturę )

Ostatnio edytowany przez PLKamil (2013-05-19 13:38:42)

Offline

 

#2 2013-05-19 13:47:13

wweszymon07

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-09
Posty: 81
Punktów :   

Re: LET IT R

Nazwa Wrestlera : Szymon Show Breaker
Typ : waga półciężka z dodatkami akcji high flyerowych
Finisher: electric chair
Sygnatura: Flying elbow
Theme Song Three days grace The High Road
wygląd : zobacz mój season mode z 07


Łamacz Show tutaj jest!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emerytomani2.pun.pl www.wsu.pun.pl www.tibia-rl.pun.pl www.lowcy-gmp.pun.pl www.gangmw.pun.pl